Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Nazar Boncuklu Halka Küpe

1.998,00 TL

Dışa dönük oval nazar boncuğu güzelliğine değecek kötü enerjilerden seni koruyorken; minik mavi ışıltı, bakan kişiyi tekrar baktırıyor. Kapalı kilit kullanımı rahat bir tutuş sağlıyor ve yeni bir gün için seni tamamlayacak yegane parça oluyor.

Stok Kodu 14A1E59846
Barkod 14A1E59846 - Gram : 1,51 gram
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Nazar Boncuklu Halka Küpe ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Nazar Boncuklu Halka Küpe sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Nazar Boncuklu Halka Küpe vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Nazar Boncuklu Halka Küpe ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Nazar Boncuklu Halka Küpe kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap