Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Nazar Boncuk Halka Kolye

3.632,00 TL

İç içe geçmiş çemberlerin estetik rotaları, farklılığı özgün bir şekilde ifade ediyor. Minik topların birbirlerinden aldıkları güç, zincir ve çemberleri birbirine bağlarken; nazar boncuğuna doğru artan etki çarpıcı bir hale geliyor. Nazar boncuğu, sözcük olarak "kutlu nesne" anlamındadır. İyi de kötü de gözle görüldükten sonra meydana gelir. İlk izlenim gözler ile gerçekleştiği için nazar boncuğu göz şeklindedir. Eski inanışlara göre nazar boncuğu göze göz anlamında, kötü enerjiyi emici unsurundadır. Bu güzellik, küçük simgelerin büyük güçlerini ortaya koyuyor. Yuvarlak kalıbın etrafını çeviren modern estetik dokunuşlar, mavi rengin dehasına uzanıyor. İnce ve dingin zincir, teninde büyülü bir rahatlık bırakmak için seni bekliyor.

Stok Kodu 14A1E59899
Barkod 14A1E59899 - Gram : 3,04 gram
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Nazar Boncuk Halka Kolye ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Nazar Boncuk Halka Kolye sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Nazar Boncuk Halka Kolye vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Nazar Boncuk Halka Kolye ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Nazar Boncuk Halka Kolye kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap