Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Mor Taşlı Yüzük

1.217,00 TL

Mor taşlı altın yüzüğün, zarifçe uzanan ince yaprakları, ışıltılı taşlar ile sümbül çiçeğini yeniden yorumluyor. Sümbül çiçeği, dört mevsim açan; sarı, mor, pembe, mavi ve beyaz renkleri bulunan bir çiçektir. Harika kokusu ile sümbülü tanır ve bu kokuyu tanımak için uzunca düşünmeyiz. Sümbül çiçeği, sonsuz bağlılığı ve sevgiyi/aşkı temsil ediyorken; bulunduğu ortamın havasını temizleyici bir özelliğe sahip oluşu ile huzuru da vurguluyor.

Stok Kodu 14A1L56275
Barkod 14A1L56275 - Gram : 1,00 gram
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Mor Taşlı Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Mor Taşlı Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Mor Taşlı Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Mor Taşlı Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Mor Taşlı Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap