Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Mor Taşlı Yüzük

4.516,00 TL

Mor taşlı altın yüzüğün, enerjili ışığı uzaklardan hissediliyor! Kare kalıptaki mor renkli taşı; kişiliğini, yaşam enerjini, tutkulu ve kararlı tavrını yansıtıyorken; ihtişamını ve gösterişli ışıltısını güçlü bir şekilde vurguluyor. Minik taşlarla çevrelenmiş kare kalıbı, yarımtur ışıltılı tarzı ile daha da zengin hale getiriyor. Onun ışıltısı ile kalbini ve tüm ortamdaki gözleri üzerine çekmeye hazırlan!

Stok Kodu 14A2S66216
Barkod 14A2S66216 - Gram : 3,54 gram
Renk Sarı - Beyaz
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 3,54 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Mor Taşlı Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Mor Taşlı Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Mor Taşlı Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Mor Taşlı Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Mor Taşlı Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.