Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Mint Renkli Mineli Yüzük

2.781,00 TL

Mint yeşili altın yüzük, huzurlu renginin yanında geometrik ve keskin geçişleri ile dikkat çekiyor. Kalıbı saran mint rengi, simetrik taşların dizilimi ile şıklık kazanıyor. Kendini belli eden rengi ve duruşu ile parmaklarına ışıltılı bir zarafet konduruyor.

Stok Kodu 14A0T01049
Barkod 14A0T01049 - Gram : 1,63 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 1,63 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Mint Renkli Mineli Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Mint Renkli Mineli Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Mint Renkli Mineli Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Mint Renkli Mineli Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Mint Renkli Mineli Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap