Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Minimal Yüzük

1.128,00 TL

Yalnızca minik taşların eğlenceli ve ince güçleri ile birleştirilmiş, modern tarzın sade yanını yansıtan ışıltılı bir altın yüzük. En özel günlerinde yarımtur yüzük özelliğinden faydalanabiliyorken; en sıradan günlerinde abartıya kaçmayacak zarafeti koruyor.

Stok Kodu 14A2O62860
Barkod 14A2O62860 - Gram : 0,92 gram
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Minimal Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Minimal Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Minimal Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Minimal Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Minimal Yüzük  kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.