Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Minimal Yonca Yüzük

1.158,00 TL

Yonca altın yüzük, zarafetin minimal ve ferahlatıcı tarzı ile büyülemek için hazırlanıyor. Yonca çoğunlukla üç yapraklıdır ve dört yapraklı yonca doğada nadiren görülüyorken; her bir yaprağı da ayrı bir anlamı barındırıyor. Birinci yaprak inanç, ikinci yaprak umut, üçüncü yaprak aşk, dördüncü yaprak ise şansı ifade ediyor. Dört yaprağın da var olması ile her şeyin tamam olduğuna inanılıyor. Yonca yüzük, yeşil renkten aldığı güven, barış ve rahatlığın dinginliğini hissetmeni sağlıyor.

Stok Kodu 14A1H48440
Barkod 14A1H48440 - Gram : 0,94 gram
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Minimal Yonca Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Minimal Yonca Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Minimal Yonca Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Minimal Yonca Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Minimal Yonca Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap