Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Minimal Tasarım Yüzük

8.049,00 TL

Minimal ve sadeliğin yüzük yorumu ışıltıların yolculuğuna dahil oluyor. Berrak, ferah ve saf tavrı onu zarafetin eşsiz lüksüne bırakıyor. Parıltılı taşın ağır ve vurgucu tarzı, teninde göz alıcı bir hikâyeye bürünüyor. Altın minimal yüzük ile hislerine dokunan bu güzelliğe, merhaba de.

Stok Kodu 14A24Y01641
Barkod 14A24Y01641 - Gram : 2,66 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması

Bu ürün 2,66 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Minimal Tasarım Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Minimal Tasarım Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Minimal Tasarım Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Minimal Tasarım Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Minimal Tasarım Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.