Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Minimal Nazar Yüzük

1.842,00 TL

Nazar boncuğu, sözcük olarak "kutlu nesne" anlamındadır. İyi de kötü de gözle görüldükten sonra meydana gelir. İlk izlenim gözler ile gerçekleştiği için nazar boncuğu göz şeklindedir. Eski inanışlara göre nazar boncuğu göze göz anlamında, kötü enerjiyi emici unsurundadır. Minik çemberler halinde yüzüğü kaplayan dokunuşlar, küçük simgelerin büyük güçlerini ortaya koyuyor. Sarı altının modern ve estetik dokunuşları, mavi rengin dehasına uzanıyor.

Stok Kodu 14A1M44586
Barkod 14A1M44586 - Gram : 1,66 gram
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Minimal Nazar Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Minimal Nazar Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Minimal Nazar Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Minimal Nazar Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Minimal Nazar Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.