Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Melek Kalp Kolye

2.073,00 TL

Işıltılı taşlar ile çevrelenmiş kalbin içerisinde bir melek yer alıyor. Meleklerin koruyucu güç olduklarına inanırız. Estetiğe ve duygulara hitap eden zarif dokunuşlar, tarz sahibi yanınızı melek tavrı ile yansıtıyor.

Stok Kodu 14A1S36151
Barkod 14A1S36151 - Gram : 1,60 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 1,60 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Melek Kalp Kolye ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Melek Kalp Kolye sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Melek Kalp Kolye vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Melek Kalp Kolye ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Melek Kalp Kolye kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap