Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Mavi Mineli Yüzük

2.044,00 TL

Mavi mineli altın yüzük, otantik ve sade tarzı ile klasik, spor ve spontan stiline ayak uydurabilme başarısı gösteriyor. Renkli taşı ve düğmeli detayı ile hangi kıyafeti giyersen giy, sana bürünecek nadir bir yüzük oluyor. Montür kısmındaki ince işlemeler, detayların gücünü ortaya koyuyor. Teninde farklı bir his ve farklı görünüm kazandırmak için seni bekliyor.

Stok Kodu 14A1S38098
Barkod 14A1S38098 - Gram : 1,51 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 1,51 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Mavi Mineli Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Mavi Mineli Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Mavi Mineli Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Mavi Mineli Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Mavi Mineli Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap