Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Mavi Kalp Kolye

3.152,00 TL

Mavi; huzur, güven, barış, dinginlik ve sadakatin rengini ifade ediyor. Kalp, iki kişinin kalplerinin birleştiğini ve ayrılmaz oluşlarını anlatıyor. Yalın görünümünün yanı sıra net kalıpların altın ve modern dokunuşlar ile birleşmesi, karakteristik bir tavır katıyor. İnce zinciri, zarafetin küçük ve tatlı nişanesini boynunuza takıyor.

Stok Kodu 14A1O34183
Barkod 14A1O34183 - Gram : 2,80 gram
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Mavi Kalp Kolye ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Mavi Kalp Kolye sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Mavi Kalp Kolye vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Mavi Kalp Kolye ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Mavi Kalp Kolye kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.