Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Martı Bileklik

2.338,00 TL

Martı kuşlar, zeki, cesur ve kendilerini savunurken yırtıcı olabilen hayvanlardır. Su kuşu olduklarından, özgür ruhludurlar ve deniz çevresinde sıkça görülürler. Altın martı bileklik, martı figürlerini zarif zincir ile birleştiriyorken, minik taşların ışıltısı ile konforlu ve rahat bir takı olma özelliği taşıyor.

Stok Kodu 14A1A50407
Barkod 14A1A50407 - Gram : 1,68 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 1,68 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Martı Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Martı Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Martı Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Martı Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Martı Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap