Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Kırmızı Gül Kolye

988,00 TL

Kırmızı gülün hikâyesi ve büyüleyici anlamları, mitolojiye kadar dayanıyor. En bilinen anlamı ile aşkın ve sadakâtin simgesi olarak günümüzde sıkça kullanılıyor. Damla figürü, huzuru ve derin bir empatiyi çizgilerin gücü ile yansıtıyor.

Stok Kodu 14A1M38845
Barkod 14A1M38845 - Gram : 0,77 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 0,77 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Kırmızı Gül Kolye ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Kırmızı Gül Kolye sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Kırmızı Gül Kolye vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Kırmızı Gül Kolye ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Kırmızı Gül Kolye kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.