Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Kenar Taşlı Baget Yüzük

6.984,00 TL

Baget yüzüğün dikdörtgen stili, benzersiz prizmatik yansıması ile ışığına ışık katıyor. Klasikten uzak, daha genç ve daha dinamik görünümü ile ışıltının gücünü hissetmeni sağlıyor. Mutluluğun ve aşkın yansıması olan Baget Yüzük ile sevginin gücünü yansıt!

Stok Kodu 14A23E03693
Barkod 14A23E03693 - Gram : 2,52 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 2,52 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Kenar Taşlı Baget Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Kenar Taşlı Baget Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Kenar Taşlı Baget Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Kenar Taşlı Baget Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Kenar Taşlı Baget Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.