Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Kelebek Sonsuz Kolye

3.494,00 TL

Sonsuzluk işareti kum saatinin yan yatırılmış şeklini ifade ediyor. Bu inanış, yan yatmış kum saatinin akmayı durdurması ile birlikte zamanın da durduğunu, böylece "o anın" sonsuz ve ölümsüz olduğuna dayanıyor. Çizgilerin güçlü dokunuşları ile sadeliğin tavrı farklı ve bambaşka bir alana evriliyor. Detaylar, sessiz ve güçlü bir imajın son dokunuşunu yapmak için hazırlanıyor. Evrensel olarak dönüşüm ve değişimi temsil eden kelebek stili, zarif vurgunun da biricik nişanesi oluyor. Yepyeni bir başlangıç veya yepyeni bir düşünce tarzını ifade etmenin en iyi yolu haline geliyor. Saf sevginin en derin anlamı olan kelebek, ışıltılı taşların varlığı ile hayat dolu bir insan olduğunu ifade ediyor. Sadeliğin ve en anlamlı anların muazzam hissini onunla yakalıyorsun.

Stok Kodu 14A1E59914
Barkod 14A1E59914 - Gram : 2,90 gram
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Kelebek Sonsuz Kolye ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Kelebek Sonsuz Kolye sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Kelebek Sonsuz Kolye vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Kelebek Sonsuz Kolye ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Kelebek Sonsuz Kolye  kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap