Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Kelebek Kolye

1.269,00 TL

Çizgisel estetiğin yer aldığı plaka kolyede kelebek kalıbı ortaya çıkıyor. Kelebek, yenilik, yeni bir başlangıç, yeniden doğma ve hayata farklı bir pencereden bakmayı ifade ediyor. Büyük işler başarmayı, uzun yollar katetmeyi ve çabayı vurguluyor. Plaka kelebek kolye, güçlü ve kendi yolunda başrol olan kadınlar için harika bir takı tercih olurken; zariflik ve sadelikten yana olanların vazgeçilmez tutkusu haline geliyor.

Stok Kodu 14A1S37859
Barkod 14A1S37859 - Gram : 1,00 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 1,00 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Kelebek Kolye ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Kelebek Kolye sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Kelebek Kolye vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Kelebek Kolye ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Kelebek Kolye kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.