Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Kelebek Figürlü Yüzük

2.020,00 TL

Evrensel olarak dönüşüm ve değişimi temsil eden kelebek stili, zarif vurgunun da biricik nişanesi oluyor. Yepyeni bir başlangıç veya yepyeni bir düşünce tarzını ifade etmenin en iyi yolu haline geliyor. Saf sevginin en derin anlamı olan kelebek, estetik ve ışıltılı dokunuşlar ile zengin bir görünüme bürünüyor. Kelebek yüzüğün yüzeyinde bulunan minik taşlar, zarif üslubuna estetik bir övgü kazandırıyor. Özel günlerinde ve günlük kullanımlarında onunla daima iyi anlaşacaksın.

Stok Kodu 14A2N02161
Barkod 14A2N02161 - Gram : 1,42 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 1,42 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Kelebek Figürlü Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Kelebek Figürlü Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Kelebek Figürlü Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Kelebek Figürlü Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Kelebek Figürlü Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap