Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Kalp Kolye

2.859,00 TL

Işıltılı taşlarıın estetik yönlerinin ortaya koyulması ile kalp figürü yeniden yorumlanıyor. Kalp, iki kişinin kalplerinin birleştiğini ve ayrılmaz oluşlarını anlatıyor. Yalnızca aşkı ifade etmek için kullanılmıyor. Kalp sembolü, sevgi duymak, destek olmak, birlik olmak, kardeşlik ve sözlere ihtiyaç duymadan sevgiyi ifade etme biçimi olarak da sıkça kullanılıyor. Bir tarafı sade, diğer tarafı ışıltılı taşlar ile sarmalanmış bu güzellik, kıyafetlerini en iyi tamamlayacak parçalardan birisi. Onun ışıltısı ile gününü aydınlatmaya hazırlan!

Stok Kodu 14A1M44729
Barkod 14A1M44729 - Gram : 2,34 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 2,34 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Kalp Kolye ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Kalp Kolye sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Kalp Kolye vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Kalp Kolye ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Kalp Kolye kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap