Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Kalp Kolye

2.099,00 TL

Kafes ve parmaklığı andıran kalp çizgileri, ışıltılı, ihtişamlı ve seçkin bir güce hapsolunduğunu anlatıyor. Dokunsal hislere bambaşka bir soluk ve anlamlı hatlar yükleyen bu kolye, minik ışıltıları ile etkileyici bir atmosfere bürünüyor. Bombeleri ile üç boyutlu görünüm sağlaması, gücünü çarpıtıcı bir hale getiriyor.

Stok Kodu 14A1S36136
Barkod 14A1S36136 - Gram : 1,62 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 1,62 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Kalp Kolye ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Kalp Kolye sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Kalp Kolye vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Kalp Kolye ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Kalp Kolye kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap