Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Kalp Kolye

1.270,00 TL

Yeni estetik dehanın, çizgiler ile oyunu; karmaşık ve bir o kadar geometrik tutkuları ortaya koyuyor. Farklı tarzı ile ilham verici bir parça olmasının yanı sıra yeni jenerasyona empatik bir rota çiziyor. Ona elmas ve altın top etkisi güç kazandırıyorken, dokunsal hissin besleyici yanı, seni kusursuz bir atmosfere sürüklüyor.

Stok Kodu 14A1O33327
Barkod 14A1O33327 - Gram : 0,90 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 0,90 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Kalp Kolye ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Kalp Kolye sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Kalp Kolye vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Kalp Kolye ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Kalp Kolye  kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap