Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Kalp Atışı Kolye

2.835,00 TL

Yazın sıcak ve dinamik enerjisini ona bakınca hissediyorsun. Küçük ve tatlı bir tesadüfü andıran tarzı, kalbin ritmini yükseltiyor. Kenar kısımlarının çıkıntıları, yazın sahil kenarında yapılan kumdan kaleleri anımsatıyor. Kaleleri çevreleyen minik parlak taşlar, adeta onu koruyorken, kalbin içindeki ufak kalp; can içerisindeki başka bir canı ifade ediyor. Zarif ve dikkat çekici bu kolye, kombinin tamamlayıcı parçası oluyor.

Stok Kodu 14A1H48404
Barkod 14A1H48404 - Gram : 2,32 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 2,32 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Kalp Atışı Kolye ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Kalp Atışı Kolye sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Kalp Atışı Kolye vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Kalp Atışı Kolye ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Kalp Atışı Kolye kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap