Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Kalkan Bilezik

13.884,00 TL

Kalkan Bileziğin içerisinde bulununan kutup yıldızı, gökyüzündeki en parlak yıldız olarak biliniyor. Her zaman kuzeyi gösterdiğinden yön bulma özelliğini de ifade ediyor. Kalkan ise korunmayı ve dirayeti temsil ediyor. Yaşamda daima kendi ışığınla doğru yoldan ilerlerken, güçlü ve sarsılmaz yönünü vurguluyor. Siyah, asillik, güç ve kararlılığı; sarı, enerji, zekâ, mutluluk ve arzu duygularını çarpıcı şekilde anlatıyor. Kalkanın kenarlarında bulunan taşlar ise bu gücün ve enerjinin daima korunduğunu hatırlatıyor. Bu derin anlamların en güzel ifadesi olan Kalkan Bilezik, tüm zarafetiyle seni bekliyor.

Stok Kodu 14A23L00270
Barkod 14A23L00270 - Gram : 6,25 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 6,25 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Kalkan Bilezik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Kalkan Bilezik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Kalkan Bilezik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Kalkan Bilezik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Kalkan Bilezik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.