Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın İstanbul Kız Kulesi Yüzük

2.512,00 TL

Kimine göre bir masal, kimine göre bir hikâye, kimine göre bir rivayet; en önemlisi de herkes için bir hayaldir, kız kulesi. Yüzyıllara dayanan varlığı, muhteşemliği; sayısız kullanım alanı ile tarihin yanı sıra gönüllerde apayrı bir yeri vardır. İstanbul kız kulesi yüzük, sade ve şık tarzı, ince işlenmiş detayları ile estetik boyuta yeni bir anlam yüklüyor. Parmağındaki kalıcı varlığını hissediyorken, zarif tarzına karşı koyamayacağın bir güce dönüşüyor.

Stok Kodu 14A1H48186
Barkod 14A1H48186 - Gram : 1,95 gram
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın İstanbul Kız Kulesi Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın İstanbul Kız Kulesi Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın İstanbul Kız Kulesi Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın İstanbul Kız Kulesi Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın İstanbul Kız Kulesi Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap