Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın İran Firuzesi Yüzük

2.039,00 TL

İran firuzesi, eski dönemlerde; korkulara, gözle görülemeyen güçlere, savaşlara ve doğal ölüm dışındaki ölümlere karşı korunmak amacı ile kullanılmıştır. Firuze taşı, modern dönemde ise depresyon ve kötü enerjilere karşı korunmak amacı ile kullanılıyor. İkili ilişkilerde ise sadakat, güven, sorumluluk ve sürekliliği olan aşkı simgeliyor. Doğal ve gerçek İran firuze altın yüzüklerin yapısının bozulmaması için montür kısmı taşa göre ayarlanıyor. Doğal olan, güzeldir; güzel olan doğaldır.

Stok Kodu 14A1H48273
Barkod 14A1H48273 - Gram : 1,58 gram
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın İran Firuzesi Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın İran Firuzesi Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın İran Firuzesi Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın İran Firuzesi Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın İran Firuzesi Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap