Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın İnce Gurmet Bileklik

7.434,00 TL

Kendini altının büyüleyici atmosferinde kaybetmeye ne dersin? Altın gurmet bileklik, iç içe geçmiş halkaların tok ve rahat görünümü ile her gününde rahatça kullanabileceğin tamamlayıcı bir parça oluyorken, zarif zinciri ile farklı bir estetik kazanıyor.

Stok Kodu 14A23E03392
Barkod 14A23E03392 - Gram : 2,09 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 2,09 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın İnce Gurmet Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın İnce Gurmet Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın İnce Gurmet Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın İnce Gurmet Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın İnce Gurmet Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.