Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın İğne Kalp Kolye

1.857,00 TL

Kalp, iki kişinin kalplerinin birleştiğini ve ayrılmaz oluşlarını anlatıyor. Yalnızca aşkı ifade etmek için kullanılmıyor. Kalp sembolü, sevgi duymak, destek olmak, birlik olmak, kardeşlik ve sözlere ihtiyaç duymadan sevgiyi ifade etme biçimi olarak da sıkça kullanılıyor. Çatal iğne ile birleşimi ile ortaya tutucu, yapıcı ve geleneksel bir tarz ortaya çıkıyor.

Stok Kodu 14A0L16908
Barkod 14A0L16908 - Gram : 1,69 gram
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın İğne Kalp Kolye ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın İğne Kalp Kolye sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın İğne Kalp Kolye vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın İğne Kalp Kolye ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın İğne Kalp Kolye kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap