Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Hasır Çeyrek Bileklik

22.836,00 TL

Çeyrek bilekliğin aralarına serpiştirilen altın top görünümü, zariflikle dizilen hasır haline bürünmesi ile parlak tasarıma uzanıyor. Son dönemlerin çok sevilen modellerinden biri olan nazar boncuklu hasır çeyrek bileklik, nazar bonucuğunun tılsımı eşliğinde zengin dokusu ve parlak görünümü ile gerçekçi tutkuları yansıtıyor.

Stok Kodu 14A24O00043
Barkod 14A24O00043 - Gram : 6,40 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 6,40 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Hasır Çeyrek Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Hasır Çeyrek Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Hasır Çeyrek Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Hasır Çeyrek Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Hasır Çeyrek Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.