Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Hasır Bileklik

36.616,00 TL

Hasır bileklik, kalın ve sarmaşık tarzı ile varlığını daima hissettiriyor. Hasırların düzenli ve yoğun sıralanımı zengin dokulara vurgu yapıyorken, her gününü parlatıyor. Altın hasır bileklik, günlerine ihtişam katmak için seni bekliyor.

Stok Kodu 14A2N00031
Barkod 14A2N00031 - Gram : 38,08 gram
Renk Sarı
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Hasır Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Hasır Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Hasır Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Hasır Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Hasır Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.