Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Hallow Taşsız Bileklik

23.103,00 TL

Burgu tasarım, halka model ile yeniden yorumlanıyor. Hallow bilekliğin halkaları birbirlerini sevgiyle sıkı sıkı sarıyorken, farklı stillerle bir araya geliyorlar. Altın bileklik, sade stilinin yanında zengin bir duruş yakalıyor.

Stok Kodu 14A1L53121
Barkod 14A1L53121 - Gram : 19,73 gram
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Hallow Taşsız Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Hallow Taşsız Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Hallow Taşsız Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Hallow Taşsız Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Hallow Taşsız Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap