Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Hallow Bileklik

5.375,00 TL

Sadeliğin ön planda olduğu ve şıklığınıza parıltı katacak, her kombinize uyum sağlayacak, zarif tasarımıyla Hallow bileklik seni büyüsü altına alacak. Rahat kombinlenebilir tarzıyla ve zarif altın elips görünümüyle her aksesuarına ve stiline eşlik etmeye hazır.

Stok Kodu 14A3O86743
Barkod 14A3O86743 - Gram : 2,06 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 2,06 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Hallow Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Hallow Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Hallow Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Hallow Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Hallow Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.