Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Halka Küpe

1.991,00 TL

Sarı altın renkleri ihtişamını göz önüne sererken minik sentetik taşlar ışıltının kaynağı olmak için hazırlanıyor. Çevrene parlak dokunuşlar bırakan bu etkileyici tarz, kapalı kilit özelliği ile gizemli görünüşüne dönüp baktırma gücünü elinde tutuyor.

Stok Kodu 14A1E57279
Barkod 14A1E57279 - Gram : 1,49 gram
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Halka Küpe ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Halka Küpe sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Halka Küpe vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Halka Küpe ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Halka Küpe kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap