Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Halka Küpe

5.690,00 TL

İhtişamın zarif kapısına yatay uzanan taşlar, görsel şölen oluşturuyorken; hemen altındaki kolonun ucunda yer alan parlak taş, sana ışığı ile yolu açıyor. Kapının kilidi ise kapalı kilit tarzı ile gizemli havanı koruyor. Bütünü ile etkileyici olan bu parça, farklı stili ile ihtiyacın olan son dokunuşu, tüm parlaklığı ile tamamlıyor.

Stok Kodu 14A1E58918
Barkod 14A1E58918 - Gram : 4,09 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 4,09 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Halka Küpe ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Halka Küpe sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Halka Küpe vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Halka Küpe ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Halka Küpe kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap