Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın H Harf Kolye

1.416,00 TL

Altın topun köprü görevini üstlendiği, sağlamlığından şüphe etmeyeceğin; baş harflerin en anlamlısını göğsünde rahatça taşıyacağın harika bir tercih oluyor. Mavi rengin, güven, sadakat ve huzurlu yanını senin için özel olan baş harf ile daima güçlü tut. Harf kolye ile sadeliğin ve kalitenin vazgeçilmez yanını en iyi sen hissedersin.

Stok Kodu 14A0L16937
Barkod 14A0L16937 - Gram : 0,96 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 0,96 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın H Harf Kolye ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın H Harf Kolye sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın H Harf Kolye vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın H Harf Kolye ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın H Harf Kolye kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap