Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Gurmet Zincir Bileklik

3.676,00 TL

Gurmet zincir bileklik, sade ve zarif tasarımı ile bileğinde eşsiz bir rahatlığın öpücüğünü bırakıyor. Zincir ve gurmet birleşimi, özel ve günlük kullanımlarında altın bielkliği tamamlayıcı bir parça haline getiriyor.

Stok Kodu 14A2S66656
Barkod 14A2S66656 - Gram : 2,75 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 2,75 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Gurmet Zincir Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Gurmet Zincir Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Gurmet Zincir Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Gurmet Zincir Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Gurmet Zincir Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.