Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Güneş Yüzük

2.543,00 TL

Güneş, enerji ve güç kaynağıdır. Güneş yüzük, zarif uçları ile gücünün ötesine uzanan bir etki bırakıyor. Kendinden emin ve sanatsal tavrını dalgalı uzanan ince kolları ile ortaya koyuyor. İnce ve yaratıcı bu ışıltılı etkiyi üzerinde sıralanan taşlar çarpıcı hale getiriyor.

Stok Kodu 14A1A51690
Barkod 14A1A51690 - Gram : 1,64 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 1,64 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Güneş Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Güneş Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Güneş Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Güneş Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Güneş Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap