Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Güllü Kalp Kolye

986,00 TL

Kırmızı gülün hikâyesi ve büyüleyici anlamları, mitolojiye kadar dayanıyor. En bilinen anlamı ile aşkın ve sadakâtin simgesi olarak günümüzde sıkça kullanılıyor. Kalp, iki kişinin kalplerinin birleştiğini ve ayrılmaz oluşlarını anlatıyor. Yalnızca aşkı ifade etmek için kullanılmıyor. Kalp sembolü, sevgi duymak, destek olmak, birlik olmak, kardeşlik ve sözlere ihtiyaç duymadan sevgiyi ifade etme biçimi olarak da sıkça kullanılıyor.

Stok Kodu 14A1S39489
Barkod 14A1S39489 - Gram : 0,81 gram
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Güllü Kalp Kolye ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Güllü Kalp Kolye sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Güllü Kalp Kolye vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Güllü Kalp Kolye ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Güllü Kalp Kolye kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.