Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Firuze Taşlı Yüzük

2.609,00 TL

Firuze taşlı altın yüzüğe her baktığında denizin masmavi sularını, yüzünde hafif bir meltemin busesini hissetmeye hazır mısın? Firuze taşlı altın yüzük, mavinin güçlü enerjisi ile her durumda modunu yükseltecek nadide bir dost oluyor. Sade ve ince montürü, firuze taşın üstünden uzanan tırnağı ile onu korunaklı bir alan alıyor. Alper Tuncoku kalitesi ile firuze altın yüzük, gönlünde masmavi bir denize yer vermek için seni bekliyor.

Stok Kodu 14A1M44992
Barkod 14A1M44992 - Gram : 1,97 gram
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Firuze Taşlı Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Firuze Taşlı Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Firuze Taşlı Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Firuze Taşlı Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Firuze Taşlı Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap