Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Fantezi Yüzük

4.637,00 TL

Taşlı altın yüzüğün estetik algılara hitap eden çizgileri zarafetin gücünü yansıtıyor. Üzerinde yer alan taşlar, altın yüzüğün parlaklığını vurguluyor. Taşlı altın yüzük, altın rengi ile zenginleştiriliyorken; ihtişamlı tarzı, gerçekçi tutkuları yansıtıyor. Kendisini saran çarpraz görünümü, net, kararlı ve ihtişamlı bir tarzı besliyor. Minik taşların keskin parlaklıkları ışığa yön veren güçlerini vurguluyor.

Stok Kodu 14A2O62809
Barkod 14A2O62809 - Gram : 3,89 gram
Renk Sarı
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Fantezi Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Fantezi Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Fantezi Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Fantezi Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Fantezi Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.