Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Fantezi Taşlı Yüzük

6.492,00 TL

Birbirleri içerisine sevgi ile geçirilmiş halkalar, altın yüzüğün gösterişli ve büyük duruşu ile parmağını sarmalıyor. Işıltılı minik taşlar, altın yüzüğün yüzeyinde ihtişamlı bir gösteri yapmak için hazırlanıyorlar. Rahat kullanımı ve her türlü ortama uyum sağlayan stili ile kurtarıcı bir parça oluyor.

Stok Kodu 14A1A51712
Barkod 14A1A51712 - Gram : 4,84 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 4,84 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Fantezi Taşlı Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Fantezi Taşlı Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Fantezi Taşlı Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Fantezi Taşlı Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Fantezi Taşlı Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap