Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Fantezi Küpe

9.563,00 TL

Modern tarz zincirinin uzandığı çember, sağlamlığın ve gücün varlığını vurguluyor. Çemberin üzerindeki toplu tokmak bu gücün sarsılmaz ve yıkılmaz olduğunu anlatıyor. Vidalı kullanım, tenine tutunuşu ile sana gücün anahtarını ikram etmeye hazırlanıyor.

Stok Kodu 14A1E55472
Barkod 14A1E55472 - Gram : 6,73 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 6,73 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Fantezi Küpe ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Fantezi Küpe sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Fantezi Küpe vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Fantezi Küpe ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Fantezi Küpe kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap