Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın F Harf Kolye

1.877,00 TL

Sevdiğin baş harfin en anlamlısı, göğsünde rahatça taşıyacağın harika bir tercihe dönüşüyor. Harf kolye ile sadeliğin ve kalitenin vazgeçilmez yanını en iyi şekilde hissediyorsun. Üç boyutlu görünümü ile duygusal anlamın yanında dokunsal bir tavrı da yansıtıyor.

Stok Kodu 14A2A79932
Barkod 14A2A79932 - Gram : 1,31 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 1,31 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın F Harf Kolye ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın F Harf Kolye sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın F Harf Kolye vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın F Harf Kolye ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın F Harf Kolye kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap