Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Ezme Yıldız Bileklik

5.469,00 TL

Yıldız figürü; uzaktaki bir noktayı, gecenin aydınlığını ve sonsuz evreni temsil ediyor. Hasır bilekliğin tutucu halkalar ile zenginleştirilmesi minimal tarza yeni bir soluk katıyorken, yıldızın sallanan stili, özgür bir tavır kazanıyor. Tek başına birçok anlam barındıran altın yıldız bileklik, güçlü ve kendi ayakları üzerinde duran kadınların; sade, seçkin ve ince gücünü yansıtmaları için harika bir seçenek haline geliyor.

Stok Kodu 14A2N01433
Barkod 14A2N01433 - Gram : 3,50 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 3,50 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Ezme Yıldız Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Ezme Yıldız Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Ezme Yıldız Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Ezme Yıldız Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Ezme Yıldız Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.