Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Eklem Yüzük

3.696,00 TL

Eklem altın yüzüğün dalgaları birbirleri ile ahenk içerisinde uyum gösteriyorken, hem günlük hem özel alanlarınıza bambaşka bir enerji katıyor. Bu enerji montürün bitiş kısımındaki ışıltılı taşlar ile süsleniyor. Altın yüzük, kalın ve ince arasındaki stili ile kendini gösterebilen ve çok beğeni kazanan nadir modellerden oluyor.

Stok Kodu 14A2S66499
Barkod 14A2S66499 - Gram : 2,63 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 2,63 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Eklem Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Eklem Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Eklem Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Eklem Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Eklem Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.