Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Eklem Baget Yüzük

6.988,00 TL

Modern ve en şık kesim türlerinden biri olan baget tarz ile estetik ve ışıltılı havayı yakala! Baget yüzüğün dikdörtgen tarzı, benzersiz prizmatik yansıması ile ışığına ışık katıyor. Klasikten uzak, daha genç ve daha dinamik görünümü ile ışıltının gücünü hissetmeni sağlıyor. Sarı altın, yüzüğün kenar kısmında kendini gösteriyorken; sarı altın parmağındaki gücü vurguluyor.

Stok Kodu 14A24Y02658
Barkod 14A24Y02658 - Gram : 2,31 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması

Bu ürün 2,31 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Eklem Baget Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Eklem Baget Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Eklem Baget Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Eklem Baget Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Eklem Baget Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.