Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Düğüm Yüzük

1.346,00 TL

Düğüm altın yüzük, bir sözü veya asla bozulmayacak güzel bir durumu ifade ediyor. Kendine has kararlı üslubu ile minimal anlayışı farklı bir boyuta taşıyor. Düğüm yüzük, uzun ve yoğun günlerini kolaylaştıracak zarif bir dost oluyor.

Stok Kodu 14A2O62246
Barkod 14A2O62246 - Gram : 1,08 gram
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Düğüm Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Düğüm Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Düğüm Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Düğüm Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Düğüm Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.