Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Damla Yeşil Taşlı Kolye

12.435,00 TL

Altın topların lüksü kuşattığı, gerçekçi tutkuların ihtişamını gözler önüne seren, ince işlemelerle zenginleştirilmiş damla kolye, seni memnun edecek nadide bir takı. Ortasında bulunan estetik işlemeler, yaşam çiçeğini andırıyor. Yeşil taşın sofistike havası, asil bir duruşun gösterişine dikkat çekiyor. Geçmişin ve günümüzün ruhunu taşıyan, zamanın eskitemediği tarzı ile alt kısmından sarkan salaş zincirler, kural değiştirici gücünü ortaya koyuyor.

Stok Kodu 14A1E56463
Barkod 14A1E56463 - Gram : 11,50 gram
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Damla Yeşil Taşlı Kolye ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Damla Yeşil Taşlı Kolye sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Damla Yeşil Taşlı Kolye vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Damla Yeşil Taşlı Kolye ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Damla Yeşil Taşlı Kolye kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap