Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Damla Tuğra Gerdanlık

42.723,00 TL

İmza niteliği taşıyan Osmanlı Tuğrası geçmişin ruhunu bugüne taşıyarak ve ışıltılı taşların lüksü kuşattığı ihtişamı gözler önüne seren Altın Tuğra Kolye ile zamanda yolculuk yapmaya hazır mısın? Hiçbir zaman tahtını kimseye bırakmayan Tuğra kolye seni memnun etmek için bekliyor.

Stok Kodu 14A3M94450
Barkod 14A3M94450 - Gram : 18,39 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 18,39 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Damla Tuğra Gerdanlık ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Damla Tuğra Gerdanlık sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Damla Tuğra Gerdanlık vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Damla Tuğra Gerdanlık ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Damla Tuğra Gerdanlık kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.