Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Çift Taraflı Küpe

2.791,00 TL

Üzerindeki estetik kesimler ile ışığı farklı açılara yayma yeteneği gösteriyor. Çift taraf özelliği ile çeşitli kullanım sağlıyorken her baktığında ayrı bir detay seni içine çekiyor. Rahat ve ışıltılı bir kullanım tarzında o, seni seçmeye hazır.

Stok Kodu 14A1O33450
Barkod 14A1O33450 - Gram : 1,90 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 1,90 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Çift Taraflı Küpe ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Çift Taraflı Küpe sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Çift Taraflı Küpe vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Çift Taraflı Küpe ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Çift Taraflı Küpe kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap