Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Çift Başlı Panter Bilezik

34.386,00 TL

Sıradışı tercihlerinin arasında yerini almayı hakeden Çift Başlı Panter Bilezik, klasikliğin dışına çıkarak gerçekçi bir görünüm elde etmeni sağlıyor. Panter; güç, zorluk ve korkusuzluğu ifade ediyor. Kahraman, vakur duruşlu ve asil kadınların bizzat kendilerini anlatan eşsiz bir tavır sergiliyorken seni muazzam bir gizemin içine çekiyor ve ışığını en iyi çekilde parlatmak için seni bekliyor.

Stok Kodu 14A23E00958
Barkod 14A23E00958 - Gram : 12,16 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 12,16 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Çift Başlı Panter Bilezik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Çift Başlı Panter Bilezik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Çift Başlı Panter Bilezik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Çift Başlı Panter Bilezik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Çift Başlı Panter Bilezik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.